Vabatahtlikuks Lääneranna Noortekeskusesse Lihulas (NB! 2-nädalat!)

CONTINUOUS ACTION MTÜ

Tööpakkumise number

626643

Töö kirjeldus

Otsime osalejaid Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi lühiajalisse projekti Lihulas. Perioodil 25.11-8.12.2019 ootab Lääneranna noortekeskus endale appi 10 vabatahtlikku, kellega koos kohalikele noortele tegevusi korraldada ning Matsalu Loodusfilmide festivali järeltegevustega aidata.
Lihulas on sellel perioodil ka 3 välisvabatahtlikku, kes tulevad Ukrainast, Saksamaalt ja Gruusiast.


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd ning osaleda täismahus projektis.

Vabatahtlikuks Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames on võimalik minna osalejal, kes on vanuses 18-30.


Ettevõte pakub

Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - seonduvad koolitused, tegevused, elamine ja kindlustus on 100% rahastatud vastavalt projekti eelarvele ning programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele.

Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on Eestis 4€ päevas.Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019
Soovin kandideerida

Vabatahtlikuks Lääneranna Noortekeskusesse Lihulas (NB! 2-nädalat!)


CONTINUOUS ACTION MTÜ

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Avan ettevõtte profiili