Värsked tööpakkumised

Vabatahtlik abiline triatlonivõistlustel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234280

Tööpakkumise number

234280

Töö kirjeldus

VABATAHTLIKE KAASALÖÖMISVÕIMALUSED:
• Olla abiks võistluspaiga ülesseadmisel ja mahavõtmisel
• Olla abiks toidu- ja söögipunktides sportlaste teenindamisel
• Olla abiks rajal sportlastele õige suuna juhendamisel
• Olla abiks staabis sportlaste registreerimisel ja juhendamisel

Nõudmised kandidaadile

KEDA ME OOTAME VABATAHTLIKUKS?
• Vabatahtlikuks võivad tulla kõik, kel särav silm ja aktiivne vaim.
Oodatud on perekonnad, sõpruskonnad ja erinevad huvigrupid. Tule ise ja võta sõbrad kaasa!

Ettevõte pakub

Rahvusvahelist kogemust
Suurürituse korraldamises osalemist
Väljaõpet koos juhendmaterjalidega
Toitlustamist
TriStar111 Estonia tiimisärki
Võimalust osaleda Star Night peol ja live rokk-kontserdil
Vajadusel abi majutusvõimaluse leidmisel

Lisainfo

PAKUME
• Võimalust anda panus rahvusvahelise triatloni tippvõistluse edukaks läbiviimiseks ja olla osaks professionaalses ja sõbralikus korraldustiimis
• Võimalust näha võistlemas maailmameistrit ning teisi maailmatasemel tipptriatleete ja olla võistlusmöllu keskmes

Asukoht:
Valgamaa
täistööaeg või osaline tööaeg, praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. august 2011
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2011

MTÜ 113km Klubi korraldab 5.-7. augustil 2011 triatlonifestivali TriStarEstonia. Tegemist on rahvusvahelise tippvõitlusega maailmameistri ja teiste tipptriatleetide osavõtul.