Värsked tööpakkumised

Vabakutseline tehniliste tekstide tõlkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162920

Tööpakkumise number

162920

Töö kirjeldus

Oled hea tõlkija ja tead oma väärtust?
Suudad väljenduda ladusalt nii inglise kui ka eesti keeles?

JUST SIND ONGI MEILE VAJA!

Tõlke- ja lokaliseerimisfirma Synergium TLS otsib tõlkijaid, kes oleksid kodus inglise keeles ja suudaksid mõtet korrektses eesti keeles tabavalt edasi anda. Pakume tööd meie vabakutselise partnerina.

Nõudmised kandidaadile

Ootame teadmisi, kogemusi ja teotahet.

Pakume vahvat meeskonda, tõlkeprogrammide kasutamise võimalust, paindlikku tööaega ja kaasaegseid töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. september 2008
Kuulutus sisestati:
29. august 2008

Kui kasutad arvutit, lehitsed veebi, ostad uue kaamera või mobiiltelefoni, parandad hambaid või juhid traktorit, siis oled tõenäoliselt meiega kokku puutunud. Sest meie aitame aru saada, kuidas kõik see masinavärk töötab ja millal mis nuppu vajutada. Tõlgime kasutusjuhendeid ja lokaliseerime tarkvara. Ja mitte ainult.