Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177814

Vabakutseline rootsi-eesti tõlkija

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõlke- ja lokaliseerimisfirma Synergium TLS otsib tõlkijaid, kes oleksid kodus rootsi keeles ja suudaksid mõtet korrektses eesti keeles tabavalt edasi anda. Pakume tööd meie vabakutselise partnerina.

Nõudmised kandidaadile

Väga hea rootsi keele oskus.

Pakume tõlkeprogrammide kasutamise võimalust ja paindlikku tööaega.

Tööpakkumise number
#177814

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
6. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
6. mai 2009

Kui kasutad arvutit, lehitsed veebi, ostad uue kaamera või mobiiltelefoni, parandad hambaid või juhid traktorit, siis oled tõenäoliselt meiega kokku puutunud. Sest meie aitame aru saada, kuidas kõik see masinavärk töötab ja millal mis nuppu vajutada. Tõlgime kasutusjuhendeid ja lokaliseerime tarkvara. Ja mitte ainult.

Vaata rohkem