Vabaajakeskuse administraator VIP1

AS SANATOORIUM TERVIS

Tööpakkumise number

593940

Töö kirjeldus

Võtame ravispaahotelli Tervis vabaajakeskusesse tööle administraatori, kelle peamiseks tööülesandeks on klientide kõrgetasemeline teenindamine ja klientidele vajaliku info edastamine sauna- ja veekeskuse vastuvõtuletis.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:
• oled vähemalt keskharidusega;
• oskad hästi eesti keelt ning suhtlustasandil soome ja inglise keelt;
• omad tahet töötada teenindusettevõttes.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• stabiilset töökohta ja määramata ajaks sõlmitud töölepingut;
• ettevõtte hüvesid ja ühistegevusi;
• vajadusel majutusvõimalust.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel. Tööleping sõlmitakse määramata tähtajaks.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. mai 2019
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2019
Soovin kandideerida

Vabaajakeskuse administraator

Üle 45 aasta professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim ravispaa. Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell & veekeskus. Koos moodustavad ettevõtted Tervis Spaa Grupi. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

Avan ettevõtte profiili