Värsked tööpakkumised

Vabaajakeskuse administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420815

Tööpakkumise number

420815

Töö kirjeldus

Võtame ravispaahotelli Tervis vabaajakeskusesse tööle administraatori, kelle peamiseks tööülesandeks on klientide kõrgetasemeline teenindamine ja klientidele vajaliku info edastamine sauna- ja veekeskuse vastuvõtuletis.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

  • oled vähemalt keskharidusega;
  • oskad hästi eesti keelt ning suhtlustasandil soome ja inglise keelt;
  • omad tahet töötada teenindusettevõttes.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • stabiilset töökohta;
  • ettevõtte hüvesid ja ühistegevusi.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel. Tööleping sõlmitakse määramata tähtajaks.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2016
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2016

Üle 40 aasta professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim ravispaa. Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell & veekeskus. Koos moodustavad ettevõtted Tervis Spaa Grupi. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.