Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37486

VÄÄRTPABERITE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • väärtpaberiteenuste ja investeerimisfondide arendustöö pangas
  • väärtpaberitehingute ja investeerimisfondide administreerimine (väärtpaberikontode avamine, andmete muutmine, kontode sulgemine, väärtpaberikonto- ja tehingutega seotud teenustasude arvestus, võrdlemine EVK-ga ja teenustasude kanded)
  • töö väärtpaberiteenuseid ja investeerimisfonde puudutava dokumentatsiooni ja lepingutega
  • pangasisese koolituse organiseerimine ja läbiviimine
  • klientide nõustamine valdkonda puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas (kontsernisisene töökeel)
  • soome ja vene keele oskus suhtlemistasemel
  • programmide MS Access, MS Excel, MS Word hea kasutamise oskus
  • programmide Depo 2000, KOPIS tundmine
  • meeskonnatöövalmidus, organiseerimisvõime, suhtlemisoskus
  • asus, täpsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus
  • iseseisva töö tahe ja valmisolek võtta vastutust
  • süstematiseerimise ja probleemide lahendamise oskus

Ettevõte pakub

  • positiivset töökeskkonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • töötamist rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • programmi BOT tundmine
  • tööks vajalike SWIFT-sõnumite tundmine

Tööpakkumise number
#37486