Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69053

Väärteomenetluse inspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanneteks on väärteomenetluse läbiviimine valdkondades, kus Maksu- ja Tolliamet on määratud kohtuväliseks menetlejaks (s.t nii maksuõiguse kui tollieeskirjade rikkumiste menetlemine).

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 21 eluaastat;
  • väärteomenetluse kogemust ja huvi menetleja töö vastu;
  • juriidilist eri- või kõrgharidust;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskust kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
  • head teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskust;
  • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • analüüsivõimet ja pingetaluvust;
  • initsiatiivikust ja loovat suhtumist probleemide lahendamisel.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV ja avaldus hiljemalt 1. juuliks 2006 märgusõnaga "menetleja".

Tööpakkumise number
#69053