https://www.cvkeskus.ee/116565

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

ÜVK spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116565

Tööpakkumise number

116565

Töö kirjeldus

Uue töötaja peamisteks tööülesanneteks oleks uusliitujatega suhtlemine, liitumispakkumiste väljastamine, arendajate poolt rajatud kommunikatsioonide ülevõtmine ja liitumistasude arvestamine uusliitujatele.


Nõudmised kandidaadile

hea tehniline taip
kasuks tuleb keskkonnatehnilised teadmised
teadmised veevärgi ja kanalisatsiooni projekteerimisest
B-kategooria juhiluba
hea eesti keele oskus
optimistlik ellusuhtumine


Ettevõte pakub

arenemis- ja täiendamisvõimalust
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
konkurentsivõimelist töötasu
sõbralikku kollektiivi
väljaõpet


Lisainfo

Asume 7 km kaugusel Tallinna piirist Tallinna ringtee vahetusläheduses. Lisainfot Kiili KVH OÜ tegevuse kohta leiab kodulehel www.kiilikvh.ee

Meie kontorihoone naabruses äsja valminud uues koolimajas on loodud väga soodsad võimalused erinevate spordialadega tegelemiseks.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 14000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Kiili KVH OÜ on Kiili valla vee-ettevõte ja kuulub 100% Kiili vallale. Põhitegevuseks on piirkonnas elavatele inimestele veevärgi ja kanalisatsiooniteenuse pakkumine ning uutel arengualadel võrkude arendamise korraldamine. Hetkel on meil 470 ÜVK teenuseid tarbivat klienti. Ettevõttes töötab 7 inimest. Tingituna piirkonna kiirest arengust on tekkinud vajadus ettevõtet laiendada ja värvata lisatööjõudu. Vee-ettevõtte tegevust reguleerivad järgmised seadused ja eeskirjad: Ühisveevärgi ja –kanalisatsiooniseadus, Kiili valla ühiveevärgi ja kanalisatsiooniga liitumise ja kasutamise eeskiri ning ÜVK-ga liitumise tasu võtmise kord Kiili vallas. Meie tegevus on sisuliselt võrreldav AS- i Tallinna Vesi tegevusega. Vee-ettevõte omab eriõigust vastavat teenust pakkuda ja seetõttu võib ettevõtet lugeda nö loomulikuks monopoliks, mis pakub innukatele inimestele töötamise ja arenemisvõimaluse pikemaks ajaks.