Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60847

Uute veokite müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- uute Scania veokite müük
- kliendisuhete arendamine ja hoidmine
- müügipakkumiste koostamine ja läbirääkimiste pidamine
- lepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

- soovitavalt tehniline või majandusalane haridus
- aktiivse müügi- ja kliendihaldustöö kogemus
- eelnev meeskonnatöö kogemus
- hea analüüsi- ja planeerimisvõime
- head kontaktiloomise- ja läbirääkimisoskused
- eesti ja vene keele oskus
- arvuti kasutamise oskus igapäevatöös
- korrektsus asjaajamises ja töös dokumentatsiooniga

Sobiv kandidaat on aktiivne, rõõmsameelne, avatud ja hea suhtleja, kellele meeldib meeskonnatöö ning kes on valmis pidevaks enesetäiendamiseks.

Ettevõte pakub

- pidevalt ajaga kaasaskäivat ning arenevat töökeskkonda
- oma töö tegemiseks vajalikku väljaõpet (toote tehnilised ja müügialased täiendkoolitused)
- vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ja dünaamilises meeskonnas
- motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu
- meeldivat ja asjalikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#60847