Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #503939

Uute autode müügikonsultant Amserv Turu esinduses Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. oktoober 2017
Kuulutus aegub:24. november 2017

Töö kirjeldus

  • Uute autode aktiivne müük
  • Uute klientide leidmine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine
  • Kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • Müügipakkumiste koostamine ja müügidokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • Kirg autoäri vastu ja tehniline taip
  • Eelnev edukas müügitöö kogemus (soovitavalt autoäris)
  • Vene keele oskus ladusaks suhtlemiseks
  • Väga hea kontakti loomise oskus, empaatiavõime ning eneseväljendus- ja kuulamisoskus;
  • Paindlikkus ja otsustusvõime
  • Hea pingetaluvus
  • Sihikindlus ja süsteemsus heade tulemuste saavutamise nimel
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Püsitasu + töötulemustest sõltuvat tulemustasu
  • Põhjalkku väljaõpet ja süsteemset täiendkoolitust
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#503939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 11 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias, Ventspilsis ja Liepajas. Kontsern esindab Toyota. Kontsern esindab Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet, Hyundai, Peugeot ja Saabi kaubamärke.

Vaata rohkem