Värsked tööpakkumised

Uute autode müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120060

Tööpakkumise number

120060

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on müügiosakonna töö juhtimine.

Töö müügijuhina tähendab müügimeeskonna ja müügiprotsessi juhtimist ja arendamist, kliendisuhete hoidmist ja arendamist ning müügi-, klientide ja turu analüüsi, aga ka koostöö korraldamist maaletooja, kindlustus- ja liisingfirmadega.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on juhtimis- või müügijuhtimiskogemus, soovitavalt kõrgem haridus ja majandusalased teadmised. Töö eeldab häid meeskonnatöö ja läbirääkimisoskusi, vene ja inglise keele ja arvuti kasutamise oskust. Abiks on teadmised müügist, teenindusest, autondusest, turundusest ja finantsidest. Inimest iseloomustavad avatus, positiivsus, usaldusväärsus, probleemikesksus, algatusvõime, iseseisvus ja tulemusele orienteeritus.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, eneseteostust kiirestiarenevas valdkonnas, head meeskonda, kaasaegseid töötingimusi ja väärilist tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos kaaskirjaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2007
Kuulutus sisestati:
20. august 2007

ELKE AUTO AS on juba pikki aastaid üks edukamaid autode müügi-, hoolduse ja remondiga tegelevaid ettevõtteid Eestis. Ettevõte kuulub kiirelt arenevasse kontserni ELKE Grupp. ELKE Auto AS ligi miljardi kroonini ulatuva aastakäibe loomisel osaleb veidi üle saja töötaja. Edu on taganud hea meeskond ja tugevad kaubamärgid Toyota ja Lexus. Uusi liikmeid oma meeskonda vajame seoses organisatsiooni kasvu ja muutustega kontsernis.