Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #115709

Uusmeedia osakonna töökoja juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia kuulutab välja konkursi Uusmeedia osakonna (endine E-Meedia keskus) töökoja juhi ametikoha täitmiseks, kelle tööülesannete hulka kuuluvad:

  • üliõpilaste ja õppejõudude nõustamine ning abistamine üldistes Uusmeedia osakonna tehnoloogia küsimustes.
  • Uusmeedia osakonna tehnoloogia korrashoid
  • Uusmeedia osakonna projektide tehniline assisteerimine
  • Uusmeedia osakonnas toimuva õppetöö dokumenteerimine ja metoodilise arhiivi koostamine
  • Uusmeedia osakonna professori assisteerimine õppetöö tehnilistes ja korralduslikes küsimustes
  • Koostöö ja infovahetus teaduskonna õppetöö- ja finantskoordinaatoritega
  • Professori ja teaduskonna dekaani poolt antavate uue meedia erialasse puutuvate jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • kõrgem või keskeri haridus
  • soovitavalt töökogemus 1 aasta ametikoha valdkonnas või erialane haridus
  • eesti ja inglise keele oskus suhtlustasemel ja erialase sõnavara piires
  • süvendatud teadmised operatsioonisüsteemi MacOS ning baasteadmised Windows süsteemi ja HTMLi kohta
  • hea meeskonnatöö ja suhtlemisoskus
  • stressitaluvus
  • korrektsus, kohusetundlikkus
  • otsustus- ja vastutusvõimelisus

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas
35 kalendripäeva puhkust
vajalikke töövahendeid ja seadmed
koolitust ja enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri.

Tööpakkumise number
#115709

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem