UUS SUSHI PLAZA restoran! Seoses laienemisega otsime KOKKASID

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume Sulle võimalust töötada Tallinna populaarseimas Sushi Restoranis (töökohad Kesklinnas ja Viimsis ning uued restoranid avatakse peatselt Vanalinnas ja Kalamajas), olla osa tugevast meeskonnast ja saada kõrge standardiga toitlustusasutuse töökogemus. Meie restoran on omanäoline ja pole ühegi teise koha moodi. Me otsime kokka, kes väärtustab arengut, ausust ja positiivset suhtumist, kes oskab pühenduda tööle ja võtab igas hetkes 100%lt vastutust.

Töö peamine eesmärk on anda oma panus kõrgekvaliteedilisse toiduvalmistamisse - kiirelt, arenedes, õppides ning lisaks toetada omalt poolt positiivse suhtumisega igati tiimitööd ja meeskonna arengut.

- töö nii kuumas kui külmas köögis
- toidu õigeaegne, täpne, kvaliteetne ja efektiivne valmistamine
- köögi puhtuse jälgimine
- positiivne ja hooliv suhtumine töösse ning meeskonnaliikmetesse
- töökoha ja meeskonna väärtustamine

Ootused kandidaadile

Sa sobib Sushi Plaza meeskonda, kui Sa:
- teed süüa armastusega ja hindad häid maitseid
- oled tähelepanelik/teadlik ja avatud, kohusetundlik ja aus
- oled positiivse suhtumisega ning hindad otsekohest suhtlemist
- oskad hinnata meeskonnatööd
- võtad vastutust
- tahad alati anda endast parimat - 100%
- kasuks tuleb eelnev töökogemus kokana

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle, kui sobivale kandidaadile:

- töökohta, kus hinnatakse ja väärtustatakse töötajaid
- korrektset ja kõrgekvaliteetset väljaõpet
- võimalust areneda läbi coaching'u ja mentorluse
- võimalust arendada oma loovust ning kasutada töös oma isikupära
- häid töötingimusi
- asjakohast töötasu
- motivatsioonipaketti koos erinevate soodustustega meie koostööpartneritelt

Tee esimene samm - võta meiega ühendust ja tule vestlusele (enamus vestlused toimuvad võimalusel ONLINE's)!