UUS SUSHI PLAZA restoran! Otsime KOKKASID seoses laienemisega.

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume Sulle võimalust töötada pealinna omanäolises Sushi Plaza restoranis, saada kõrge standardiga toitlustusasutuse töökogemus ja olla osa tugevast meeskonnast. Töökohad asuvad Viimsis ja Tallinna kesklinnas, vanalinnas ning kohe-kohe avatavas restoranis Kalamajas.

Me otsime kokka, kes väärtustab arengut, ausust ja positiivset suhtumist, kes oskab pühenduda tööle ja võtab igas hetkes 100% vastutust.

Töö peamine eesmärk on anda oma panus kõrgekvaliteedilisse toiduvalmistamisse - kiirusega, tähelepanelikkusega ja sooviga areneda ning lisaks toetada omalt poolt positiivse suhtumisega igati meeskonnatööd ja -arengut.

  • Töö nii külmas kui kuumas köögis
  • Toidu õigeaegne, täpne ja kvaliteetne valmistamine
  • Köögi puhtuse jälgimine
  • Positiivne ja hooliv suhtumine töösse
  • Töökoha ja meeskonna väärtustamine

Ootused kandidaadile

Sa sobib Sushi Plaza meeskonda, kui Sa:

  • Teed süüa armastusega ja hindad häid maitseid
  • Oled tähelepanelik/teadlik ja avatud, kohusetundlik ja aus
  • Oled positiivse suhtumisega ning hindad otsekohest suhtlemist
  • Oskad hinnata meeskonnatööd
  • Võtad vastutust
  • Tahad alati anda endast parimat - 100%
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus kokana

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle, kui sobivale kandidaadile:

  • Töökohta, kus hinnatakse ja väärtustatakse töötajaid
  • Korrektset ja kõrgekvaliteetset väljaõpet
  • Võimalust arendada oma loovust ning kasutada töös oma isikupära
  • Asjakohast töötasu
  • Soodustusi meie erinevatelt koostööpartneritelt

Tee esimene samm - võta meiega ühendust ja tule vestlusele!