Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514595

Uus avatav kauplus - Sillamäe Maksimarket - kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. jaanuar 2018
Kuulutus aegub:31. jaanuar 2018

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded
kaupluse ettevalmistamine ostjate teenindamiseks, kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine, klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis ja kassas, muud juhataja poolt antud ülesanded.

Ootused kandidaadile

keskharidus,
töökogemust vähemalt 1-aasta kaubanduses,
nõuetekohane tervisetõend,
täpsus, korrektsus, ausus, kohusetundlikus.

tähtajalist töölepingut - lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendusajaks,
kindlat töötasu,
töö graafiku alusel vahetustes kaupluse lahtiolekuaegadel,
meeldivat töökeskkonda, koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Lisainfo saamiseks helista personaliosakonda 38 50 395.

Tööpakkumise number
#514595

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2018

Järva Tarbijate Ühistu kuulub Coop Keskühistusse. Me alustasime oma tegevusega aastal 1911. Meie ühistusse kuulub 43 kauplust üle Eesti: 3 Maksimarketit, 14 Konsumit, 15 AjaO, 5 Tööriistamarketit ja 6 tööstus kauplust. Me väärtustame lugupidamist, koos tegutsemist, tulemuslikkust, vastutustundlikkust ja elurõõmu. Me anname tööd üle 770 töötajale.

Vaata rohkem