2023-08-23 14:48:55

Uuringute koordinaator-analüütik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime inimest, kel paneb silmad särama Kaitseväe teadus- ja arendustegevuse projektide vedamine riigikaitselise inimvara ja tehnosotsioloogia suunal ning keda inspireerib osalemine konverentsidel nii Eestis kui ka välismaal.

Ootused kandidaadile

OOTAME SINULT KANDIDEERIMISEL:
Vähemalt magistrikraadi
Kvantitatiivse analüüsi programmide tundmist
Inglise keele oskust kesktasemel (B2)
Valmisolekut Kaitseväe taustakontrolliks
Enesekindlat esinemisoskust

EDUMAA ANNAVAD:
Uuringute koostamise ja administreerimise kogemus
Teadmised riigikaitse, teadus- ja arendustegevuste korraldusest
Autojuhiluba

Kandideerimisel ootame Sinult CV’d ja motivatsioonikirja.

Ettevõte pakub

SINU HEAOLU ON MEILE OLULINE:
Pakume Sulle põhipuhkust 35 päeva aastas;
Saad täiendavalt oma akusid laadida 1 vaba päevaga kvartalis;
Sinu töö saab olema tähendusrikas ja mitmekesine;
Panustame Sinu erialasesse enesetäiendusse;
Saad end soovi korral maandada läbi mitmekesiste sportimisvõimaluste.