Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697479
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Uurimistöö tegija - Google search

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

  • Andmete kogumine internetis ja sellest kokkuvõtete ning järelduste tegemine.

  • Osaline tööaeg. Töö projekti põhiselt. Tasustamise võimalused palgana või teisele ettevõttele teenuse arvena.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus ja lai silmaring.

  • Nõusolek sõlmimaks raudset konfidentsiaalsuse lepingut.

  • Väga hea Google search kasutamise oskus.

  • Võõrkeelte oskus, väga heal spetsiifilisel tasemel. Erinevad keeled.

  • Valmisolek koheseks koostööks.

Ettevõte pakub

Kodus töötamise võimalus

Tasustamise erinevad variandid – palgana või ettevõttele arve alusel.

Tööpakkumise number
#697479

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem