Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243328

Uurija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kuritegude kohtueelne menetlemine keskkonna ja loodusvarade kaitse ning kasutamise nõuete rikkumise valdkonnas karistusseadustiku 20. peatüki alusel
  • oma valdkonnas esitatud avalduste, teabenõuete, selgitustaotluste ja märgukirjade vastuste korrektsuse ja õiguspärasuse tagamine
  • vajadusel Keskkonnainspektsiooni esindamine kohtus

Ootused kandidaadile

  • õigusalane või politseiline kõrgharidus
  • töökogemus kuritegude kohtueelse menetlemise valdkonnas vähemalt 3 aastat
  • põhjalikud teadmised kriminaalmenetlusest, karistusõigusest, kriminalistikast ja riigiõigusest
  • hea analüüsivõime
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • ausus, kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõime
  • kõrgtasemel eesti keele oskus
  • kesktasemel inglise ja vene keele oskus
  • eelnevalt kohtulikult karistamata
  • kehtivad autojuhiload

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd
  • eneseteostusvõimalust kaasaegses ja koostööle orienteeritud meeskonnas
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi
  • palka alates 1100 eurot kuus (brutopalk)

Lisainfo

Teenistuskoha aadress on Kopli 76, Tallinn.
(tähtajaline ametikoht lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendajana)
Kasuks tuleb:

  • teadmised jälitustegevuse valdkonnast

Tööpakkumise number
#243328

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. november 2011
Kuulutus sisestati:
1. november 2011

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsiooni missioon on järelevalve abil tagada looduskeskkonna säilimine tulevastele põlvedele. Visioon on olla avatud ja usaldusväärne asutus, mis töötab süsteemselt ja tulemuslikult puhta keskkonna säilimise ja loodusressursside säästliku kasutamise nimel.

Vaata rohkem

Uurija