Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55938

Uudistetoimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- säästva arengu ja loodusteemaliste uudiste kirjutamine ja refereerimine internetiportaalis Roheline Värav
- kaastöötajate töö koordineerimine
- veebikeskkonna sisuline arendamine

Ootused kandidaadile

- ajakirjandusalane haridus või töökogemus
- väga hea eesti ja inglise keele ja hea vene keele oskus
- iseseisev, initsiatiivikas ja loov
- aktiivne ellusuhtumine ja huvi valdkonna vastu
- väga hea kirjalik eneseväljendusoskus
- õppimisvõimeline
- hea rutiini- ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

- võimalust aidata kaasa Eesti loodusväärtuste hoidmisele
- isiklikku arenguvõimalust
- paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#55938