Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180060

Uudishimulik toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KlienditeenindusKeskus otsib uudishimulikku uudiskirja toimetajat, kelle peamiseks tööülesandeks on huvitava e-ajalehe käivitamine, ülesehitus ja töö korraldamine, tuleb kindlasti arvestada vahetu majandusajakirjaniku tööga- intervjuud, uurimised ja analüüsid

Ootused kandidaadile

Selge särava silma- ning eluvaatega inimene
kogemused on olulised, kogemused võimaldavad luua visiooni ja see süsteemselt ellu rakendada

Ettevõte pakub

- põnevat, sündmusi ja ajalugu loovat tööd
- kõiki vajalikke töövahendeid
- võimalust ennast kindlustada pideva tööga

Lisainfo

KlienditeenindusKeskus valib ainult esmaklassilise kandidaadi. Otsuse teeme praktilise tegevuse põhjal. Selleks on kaks ülesannet:
1. näidisvisiooni koostamine A4 lehel, võib enda idee põhjal võib meie etteantud idee põhjal
2. läbi 5-päevase praktika ettevõttes (praktikale valik toimub läbi visiooni analüüsi ja cv-des sisalduva info põhjal ja eeldab valmisolekut ärisuhtluseks)
PS! Õppeprotsessi ei ole, tuleb loota vaid oma loomulikule intelligentsile

Tööpakkumise number
#180060