Värsked tööpakkumised

Uste ja mööbli paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35858

Tööpakkumise number

35858

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda kogemustega uste ja mööbli paigaldajat (kasuks tuleb ka eelnev treppide paigaldamise kogemus).

Nõudmised kandidaadile

• Kandidaadilt ootame vastava töö kogemust,õppimis võimet, kohusetundlikust, ausust, iseseisvat mõtlemis võimet.
• Vajalik autojuhi lubade olemasolu.
• Kasuks tuleb ka eelnev treppide paigaldamise kogemus

Pakume pidevat stabiilset vaheldusrikast tööd, meeldivat töökeskonda,konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2004

OÜ Bennet Puit on puidust treppide,sise ja välis uste, eritellimusel mööbli ja vaheseinu valmistav ettevõte, ja on asutatud 1998 aasta alguses. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ning meie firmas töötab 15 kogemustega töötajat.