Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50487

Uste ja akende valmistaja (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Alumiiniumprofiilidega uste ja akende valmistamine
  • Materjalide puhastamine
  • Klaasi lõikamine ja raamimine
  • Detailide käsitsi tõstmine ja liigutamine
  • Akende kokkupanek erinevatest osadest

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust alumiiniumprofiilidega
  • Oskad käsitleda klambrilööjat ja trelli ning Sul on ettekujutus pakutavast tööst
  • Oled füüsiliselt terve ja liikuv
  • Oskad inglise keelt algtasemel
  • Oled valmis töötama Iirimaal lepingu alusel järjestikku vähemalt üks aasta
  • Oled kohusetundlik ja korrektne

Ettevõte pakub

  • 39 töötundi nädalas minimaalselt
  • Põhipalka 9,46€ bruto tunnis, 332,82€ neto nädalas
  • Ületundide eest töötasu 14,19€ bruto
  • Majutus tööandja poolt (ruumi jagamine kaastöötajatega), kommunaalkulud katab töötaja (vesi, gaas, elekter jne)

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu ingliskeelset cv-d aadressile dina@bhc.ee, märksõnaks "Uste ja akende valmistaja"

Tööpakkumise number
#50487

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 946 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. september 2005
Kuulutus sisestati:
30. august 2005

litsenseeritud personaliotsingufirma, mis tegutseb Eesti tööturul alates aastast 2002 ning on leidnud usaldusväärsed tööandjad Inglismaal ja Iirimaal enam kui 100-le inimesele. Meie praeguseks koostööpartneriteks on Iirimaa kuulus tootmisettevõte Reynaers Ltd.

Vaata rohkem