https://www.cvkeskus.ee/735888

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735888

Uste ja akende paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 

  • uste, akende ja nende tarvikute paigaldamine


Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus ehituse valdkonnas
  • b-kategooria juhilubade olemasolu
  • eesti keele valdamine, kasuks tuleb ka vene keele oskus

 

 


Ettevõte pakub


  • Konkurentsivõimelist töötasu

  •  Stabiilset töösuhet;

  •  Sõbralikku meeskonda;


Tööpakkumise number
#735888
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Uste ja akende paigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!