Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345283

Uroloogia osakonna õendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* koos meeskonnaga patsiendikeskse õendusabi osutamine ja arendustegevuse edendamine uroloogia osakonnas
* toetava ja motiveeriva töökeskkonna kujundamine

Ootused kandidaadile

Ootame õde, kellele meeldib:
* tunda rõõmu kutsealasest tööst
* osaleda kaasaegse uroloogia osakonna töös
* panustada uroloogia õendusabi arendamisse
* arendada juhtimisvõimekust
* võtta vastu vaheldusrikas, ent vastutust nõudev töö

Kandidaadilt eeldame:
* õendusalast kõrgharidust ja positiivset eluhoiakut
* eelnevat töökogemust õena vähemalt 3 aastat
* eesti keele oskust kõrgtasemel
* ühe võõrkeele oskust suhtlustasandil
* järjekindlust eesmärkide saavutamiseks
* head analüüsioskust, algatusvõimet ja loovust muudatuste algatamiseks ning oskust neid ellu viia
* väga head suhtlemis-ja läbirääkimisoskust
* avatust ja produktiivsust meeskonnatööks
* eeliseks on varasem juhtimiskogemus.

Ettevõte pakub

* kindlat ja püsivat töökohta
* töökogemust õendusjuhina uuendusmeelses raviasutuses
* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* tööalast täiendamis-ja arenemisvõimalust sh õendusjuhipoolset väljaõpet
* kaasaegset töökeskkonda
* õppelaenu põhiosa osalise hüvitamise võimalust
* lisapuhkust lisaks põhipuhkusele

Tööpakkumise number
#345283

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2014

Ida-Tallinna Keskhaigla on inimesekeskne uuendusmeelne, kiiresti arenev ja hästitoimiv raviasutus, kus parima tervishoiuteenuse osutamise nimel töötab ligi 2400 inimest. Meie eesmärk on olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale.

Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem