Värsked tööpakkumised

Ürituste korraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185273

Tööpakkumise number

185273

Töö kirjeldus

Ürituste korraldaja peaülesandeks on juhtida Kalev Rotermanni Meistrikoja ürituste kontseptsiooni välja töötamist ja ellu viimist nii, et kõik laabuks parimal võimalikul moel alates ürituse ettevalmistamisest kuni läbiviimiseni.

Nõudmised kandidaadile

• Oskus oma aega ja tegevusi iseseisvalt ning tulemuslikult planeerida
• Valmisolek tegeleda aktiivse müügitööga
• Esinemisjulgus ja veenvus - külastajatele tuleb tutvustada Kalevi ja Rotermanni ajalugu
• Oskus luua ja hoida suhteid – iga külaline peab tundma end väärtuslikuna
• Loovus ideede genereerimisel ja töökus ning järjepidevus nende elluviimisel
• Võõrkeelte (soovitavalt inglise, soome ja vene keel) oskus tasemel, mis võimaldab väliskülalistega vabalt suhelda
• Valmisolek töötada ka õhtuti või nädalavahetustel

Ettevõte pakub

• Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
• Võimalust osaleda ühe Eesti mainekama brändi tutvustamisel, kohtuda ja tutvuda toredate inimestega, oma tööaega paindlikult planeerida
• Tulemustest sõltuvat töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2009

AS Kalev Chocolate Factory on Eesti vanim ja suurim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Ettevõte ühendab endas kahe sajandi pikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut.

Sel suvel avasime ajaloolise hõnguga Rotermanni kvartalis oma esinduspoe, kus on esindatud šokolaaditehase toodangu paremik. Šokolaadipoe esimesel korrusel asub müügisaal ja meistrite tuba, teisel korrusel Meistrikoda. Pakume seal külastajatele võimalust tutvuda väljapanekuga Kalevi 200 aasta pikkusest ajaloost ning läbi erinevate ettevõtmiste ka ise üht teist maitsvat valmistada või mõne muu põneva ettevõtmisega liituda.