Värsked tööpakkumised

Ürituste juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85394

Tööpakkumise number

85394

Töö kirjeldus

Ürituste juhi peamine tööülesanne on kliendile õnnestunud ürituse müük ja korraldamine. Ürituste juht on müügiosakonna liige alluvussuhtega müügiosakonna juhile.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus, võib olla omandamisel
  • eesti keele ja inglise keele oskus , soome keele oskus tuleb kasuks
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • isikuomadustena avatus, hea pingetaluvus, analüüsivõime, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine, iseseisva töö oskus, julgus otsustada

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • erialast täiendkoolitust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • ettevõtte soodustusi
  • motiveerivat töötasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

SPA ja konverentsihotell Strand on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks arenevas ja õppivas organisatsioonis. Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida hotelli Strand tööka meeskonna liikmeks.