Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630711

Unistuste müügitöö

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Brutopalk: 1000 - 3000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. detsember 2019
Kuulutus aegub: 6. detsember 2019

Töö kirjeldus

Aitad tõsta inimeste elu- ja töökvaliteeti viies nendeni unikaalsed premium kvaliteediga tooted.

Ootused kandidaadile

Suudad kergesti inimestega kontakti leida,
Oled hea lugude rääkija nii eesti kui ka vene keeles
Oled iseseisev, usaldusväärne ja esinduslik
Sul on autojuhiload

Töötada sõltumatult, oled iseenda boss ja lood oma päeva agenda ise
Teenida ülikõva palka,
olla osa Rahmqvisti ägedast müügitiimist, siin on lahedad inimesed, tegelikult ka!

Tööpakkumise number
#630711

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019

1953. aastal alustanud Rahmqvist on maailma suurimaid kontoritarvete otsemüüjaid. Eestis tegutseme juba 7 aastat ning meie müügimeeskond järjest laieneb. Pakume intelligentseid ja efektiivseid lahendusi inimeste igapäevase töökeskkonna parandamiseks. Otsime oma Eesti nais- ja meeskonda uusi talente, kelle tööks on Rahmqvisti unikaalsete toodete tutvustamine ja müümine meie klientidele, kelleks on valdavalt ettevõtted aga ka eraisikud. Isegi kui sa pole ennem müügiga tegelenud, ära häbene, meie juures on oma kutsumuse leidnud ka koduperenaised ja muusikaõpetajad!

Vaata rohkem