Ümbrikute tootmisliinil pakkija (masinajuhi abi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 521757

Tööpakkumise number

521757

Töö kirjeldus

Masinajuhi abi osaleb tootmisprotsessis vastavalt kehtivale töökorraldusele ja tootmise protseduuridele:
* pakendab tooteid vastavalt juhistele;
* kontrollib toote kvaliteeti vastavalt standarditele ja juhenditele;
* abistab tootmisliini käitamisel;
* osaleb tootmisliini puhastamisel;
* hooldab tootmisliini ja automaatpakkijat;
* teostab seadmete ja detailide pesu.

Töö on 12-tunnistes vahetustes graafiku alusel, sh öötöö. Reede õhtust kuni pühapäeva õhtuni kõigil vaba aeg, tootmistegevust ei toimu. Vahetuste algus ja lõpp vastavalt kell 06:00 või 18:00.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikku töösse suhtumist, pealehakkamist, täpsust ja korrektsust, oskust töötada meeskonnas. Töö eeldab teatud füüsilist vastupidavust (töö toimub püstijalu).
Vajalik eesti keele oskus.
Kasuks tuleb pakkijana töötamise kogemus.
Kandidaat peab olema võimeline jõudma õigel ajal vahetustesse, väljaspool Kohila elamise korral oleks hea omada isiklikku transporti

Pakume stabiilset töökohta rahvusvahelises tootmisettevõttes, toetavat kollektiivi, kohapeal praktilist väljaõpet kogenud masinajuhi abi poolt.
Ettevõtte hea töökeskkonna toetamiseks toimuvad tervisekontrollid, sporditoetused, ühised suve- või talveüritused.
Tehas asub Kohilas.

Lisainfo

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
5. märts 2018
Brutopalk:
Alates 4.5 EUR tunnis

Bong Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte Kohilas,
mis tegeleb ümbrike tootmise, trükkimise ning pakendamisega.
Ettevõte annab tööd 75 töötajale ning meile on omistatud ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaat ja ISO 14001:2015 keskkonnajuhtimise sertifikaat.