Värsked tööpakkumised

Ümarpuidumõõtja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365607

Tööpakkumise number

365607

Töö kirjeldus

Pakume ümarpuidumõõtjale tööd kahes Eesti piirkonnas: Kundas ja Pärnus.
1. Kunda suunal on enamus tööst seotud mõõtmistöödega terminalides, kus tuleb mõõta ja hinnata ümarpuitu veoki koormas, pidada laoarvestust ja teostada inventuure.
2. Pärnu suunal on põhiliseks tööülesandeks laevadele laaditava ümarpuidu mõõtmine ja hindamine veoki koormas. Tööde teostamise asukohaks on lisaks Pärnule ka Saaremaa, Hiiumaa ja Paldiski.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
1. Metsanduslikku eriharidust või varasemat töökogemust metsanduses.
2. Esmast arvutikasutusoskust (Word, Excel).
3. Head pingetaluvust ja erapooletust.
4. Täpsust ja hoolsust töös.
5. Isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega.
Väärilist töötasu.
Korralike töörõivaid ja töövahendeid.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1100 EUR kuus

VMF Estonia on eestimaisel erakapitalil põhinev erapooletu ümarpuidumõõtmisettevõte. Firma asutati aastal 1998. Mõõtmisteenust osutame nii klientide terminaalides kui ka mandril ja saartel asuvates sadamates. Meie aastane mõõtmismaht on ligikaudu 1,4 miljonit tihumeetrit.