Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60769

Ümarpuidu mõõtja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Paberipuidu mõõmine ja kvaliteedi hindamine;
* inventuuride ja aruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

* Soovitavalt metsamajanduse/metsatööstuse kõrgharidus või selle omandamine;
* inglise keel kesktasemel;
* meeldiv suhtleja, suure pingetaluvusega, kohusetundlik.

Kasuks tuleb:

* Eelnev töökogemus metsatööstuse või metsamajanduse erialal;
* teadmised puidumõõtmisest ja puidutööstuse kvaliteedinõuetest toormele;
* teadmised paberitööstusest;
* vene - ja rootsi keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

* Autokompensatsiooni;
* arenemisvõimalust ja eneseteostust koos areneva ettevõttega;
* paindlikku tööaega;
* konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Töö asukoht on Kundas. Estonian Celli ja Kunda sadama territooriumil. Lähetuste korras ka Pärnus ja Paldiski sadamas.

Tööpakkumise number
#60769