Värsked tööpakkumised

Ümarpuidu mõõtja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182513

Tööpakkumise number

182513

Töö kirjeldus

Vajame Kehrasse, Horizon Tselluloosi ja Paberi tehasesse, ümarpuidu mõõtjat. Töötaja ülesandeks on mõõta ja hinnata ümarpuidu koormaid, vormistada dokumente ja koostada aruandeid. Töötaja võetakse tööle esialgu tähtajalise töölepinguga.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• metsanduslikku kõrg- või keskeriharidust või selle omandamist või eelnevat töökogemust metsanduses
• arvuti kasutamise oskust
• väga head eesti keele oskust, kasuks tuleb vene keele oskus
• täpsust, ausust, iseseisvat otsustus- ja algatusvõimet

Töötajale pakume konkurentsivõimelist töötasu, paindlikku töögraafikut ning heade töötulemuste korral võimalust jätkata tööd ettevõttes peale lepingu tähtaja lõppemist.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. september 2009
Kuulutus sisestati:
13. august 2009
Brutopalk:
Alates 70 kuni 80 EEK tunnis

VMF Estonia on erapooletu ümarpuidu mõõtmisega tegelev ettevõte. Oleme tegutsenud Eestis üle kümne aasta.