Värsked tööpakkumised

Ümarpalgi kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361899

Tööpakkumise number

361899

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi ümarpalgi kvaliteedispetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
• sissetuleva puidu mõõtmine ja kontrollimine kvaliteedinõuete alusel,
• sissetuleva puidu registreerimine,
• puidu ettevalmistamine tootmiseks.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sa oled kohusetundlik ja korrektne, hea suhtlemis- ja organiseerimisoskusega ning õppimis- ja arenguvõimeline. Kasuks tuleb varasem kokkupuude või töökogemus puiduga, metsanduse või metsatööstuse alane haridus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist ja püsivat tööd rahvusvahelises kollektiivis, toredaid töökaaslasi, häid töötingimusi, samuti väljaõpet ja väärilist töötasu. Kindlasti ka põnevaid väljakutseid ja võimalusi iseseisvaks ning meeskonnatööks.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas (ca 40 km Tallinnast).
Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. november 2014

Möhring Group’i koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid spoonitootjaid. Toodame treispooni ja höövelspooni erinevatest Euroopa puuliikidest. Meie tehases Kuusalu lähedal Kupu külas töötab ligi 330 töötajat. Rohkem infot firma kohta leiab meie kodulehelt www.baltispoon.ee.