Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60881

Üliõpilassekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppetööd ja üliõpilasi puudutava dokumentatsiooni korrashoid, õppeinfosüsteemi "ÕIS" haldamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • soovitavalt praktilise töö kogemus sekretäritöö, asjaajamise või infotehnoloogia valdkonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene keele ning veel ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) oskus tööalase suhtlemise tasemel
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Internet, e-post)
  • aktiivne ja algatusvõimeline
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendus- ning koostöö tegemise oskus

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda

Lisainfo

Kandideerijal esitada:
1) kirjalik avaldus;
2) elulookirjeldus;
3) haridust tõendava dokumendi koopia;
4) kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Pakume tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks.
Esimesel kuul palk 4000 krooni, edaspidi alates 5200 krooni.

Tööpakkumise number
#60881