Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176596

Ülemõde

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

haigla õendus- ja hooldusalase töö organiseerimine ja juhtimine;
õendus-ja hooldustöötajate koolituse organiseerimine ja läbiviimine;
haiglasiseste õendus-ja hooldusalast tööd puudutavate normatiivdokumentide väljatöötamine ning nende elluviimine;
osalemine haigla taktikaliste ja strateegiliste plaanide koostamisel ja elluviimisel;
Narva Haigla esindamine koostöös vabariigi õdede kutseorganisatsioonide, erialade ühingute/seltside ning teiste tervishoiuasutuste õendusjuhtidega.

Ootused kandidaadile

riiklikult tunnustatud õendusalane kõrgharidus;
kutsealane töökogemus;
eesti keele vaba valdamine, vene keele oskus kõnes ja kirjas;
arvuti kasutamise oskus kontori tarkvara tasemel;
sotsiaal-ja tervishoiualaste õigusaktide tundmine ja seadusandluses orienteerumise oskus;
meeskonnatöö oskus;
väga hea suhtlemisoskus;
täpsus, korrektsus ja iseseisvus tööülesannete täitmisel;
huvi ja motiveeritus töötada vabariigi suurimas üldhaiglas, SA Narva Haiglas.

vastutusrikast ja huvitavad tööd, võimalust eneseteostuseks töö kaudu, arenemisvõimalust, tööalast täienduskoolitust, meeldivat töökeskkonda, tööle vastavat tasu.

Tööpakkumise number
#176596
Ülemõde