Ülemiste Keskuse turvatöötaja
Tööpakkumise number #737199

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Turvatöötajana satud erinevatesse olukordadesse ja annad omapoolse panuse nende lahendamiseks. Kaubanduskeskuse turvatöötaja ülesandeks on eelkõige tagada kord ja ennetada varguste toimepanemist. Varguse toimumisel on sinu kohuseks õigusrikkuja kinni pidada ja politseile üle anda.

Ootused kandidaadile

Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane ja põhiharidusega, heas füüsilises vormis ja räägid vabalt eesti keelt (omad B2 tunnistust).

Tööpakkumise number
#737199

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Ülemiste Keskuse turvatöötaja Ülemiste Keskuse turvatöötaja

Vaata rohkem