Ülemiste JUKU mänguasjakeskuse SUVEABILINE VIP1

KOTRYNA OÜ

Tööpakkumise number

597464

Kotryna OÜ Ülemiste JUKU mänguasjakeskuse SUVEABILINE

Töö kirjeldus

Usaldame sulle:
- Meeldiva, professionaalse ja lastesõbraliku klienditeeninduse pakkumise
- Töötamise kassaga
- Kauba vastuvõtu ja väljapaneku
- Müügisaali korrashoiu

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame:
- Positiivset suhtumist töösse ja klientidesse
- Meeskonnas töötamise oskust
- Kohusetundlikkust, kiirust, ausust
- Eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Me pakume sulle:
- Huvitavat tööd rahvusvahelise taustaga ettevõttes
- Stabiilset töösuhet ja head töökeskkonda
- Täistööajaga tööd paindliku graafiku alusel
- Põhi- ja tulemuspalka
- Omatöötaja ostusoodustusi Kotryna OÜ kauplustes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
15. mai 2019
Soovin kandideerida

Ülemiste JUKU mänguasjakeskuse SUVEABILINE

KOTRYNA OÜ

Oleme Baltikumi suurim lastekaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte.
Meie jaemüügi kaupluste ketti kuuluvad:
Juku Mänguasjakeskus, BabyCity, ToyCity, KidzOne, LEGO, OVSKids ja Mothercare kauplused.
Hetkel on meil Eestis 22 kauplust.

Avan ettevõtte profiili