Värsked tööpakkumised

Ülekande- ja jaotusseadmete projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24005

Tööpakkumise number

24005

Töö kirjeldus

 konkurentsivõimeline osalemine ülekande ja jaotusseadmete turul;
 alajaamade hankekonkurssidel osalemine;
 hinna- ja tehniliste pakkumiste koostamine;
 projekti dokumentatsiooni koostamine;
 lepingute ettevalmistamine;
 tööde juhtimine ja koordineerimine objektidel;
 materjalide ja alltöövõtu ostmine;
 konkurentide seire.

Nõudmised kandidaadile

 vähemalt kaks aastat oled nautinud elektritööde juhtimist;
 plusspunkte teenid, kui töötad kõrge- ja keskpingeseadmetega;
 omandasid diplomi kõrgkoolis ja eelisseisus oled, kui tegid seda energeetika teaduskonnas;
 oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada;
 päeva teeb Sinu jaoks ilusaks projektide kirjutamine;
 tunned ennast mugavalt auto roolis;
 eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui kiire õpivõimega töötajat.

Pakume Sulle võimalust teha iseseisvat tööd ja tõestada ennast tulemusliku ülekande- ja jaotussüsteemide projektijuhina professionaalses meeskonnas ning selgelt tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks telefoni kompensatsiooni ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
17. september 2003

edukat rahvusvahelisse kontserni kuuluvat kolm aastat Eestis tegutsenud ettevõtet, mille aastakäive ületab 22 miljardit eurot. Personali suurus Eesti esinduses ulatub hetkel 1000 inimeseni ja kogu kontsern annab tööd 120 000 töötajale.