Värsked tööpakkumised

Üldvedude autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27383

Tööpakkumise number

27383

Töö kirjeldus

Suurbritannias asuv transpordiettevõte Wyvern Management Ltd pakub tööd üldvedude autojuhtidele, kellel on soov parandada oma majanduslikku seisukorda ja omandada rahvusvahelist töökogemust. Töö toimub siseriiklikel vedudel Suur-Britannia pinnal.

Nõudmised kandidaadile

• Valmisolek tööks välisriigis
• 5-aastast veoautojuhi kogemust
• rahvusvaheliste vedude kogemust
• E-kategooria juhilubade omamist
• inglise keele oskust suhtlemistasandil
• õppimisvõimet, püsivust, kohusetunnet.

Ettevõte pakub

• Pakume hästi tasustatud ja püsivat tööd
• võimalust enesearendamiseks rahvusvahelises töökeskkonnas.
• Aitame korraldada elukoha leidmist.

Lisainfo

• Asukoht: Suurbritannia
• Tööleasumise aeg: 3 kuu pärast
• Töö tüüp: täistööaeg , graafiku alusel

• Kontakttelefon: 52 51 664, 55 389 89
• e-mail: ene.vinter.001@mail.ee

• Palume esitada avaldusi kuni 15.märts 2004

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2004
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2004

Suurbritannias asuv transpordiettevõte Wyvern Management Ltd pakub tööd üldvedude autojuhtidele, kellel on soov parandada oma majanduslikku seisukorda ja omandada rahvusvahelist töökogemust. Töö toimub siseriiklikel vedudel.