Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52991

Üldsekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldsekretäri peamisteks tööülesanneteks on:

  • dokumendiringluse korraldamine (vastuvõtmine, registreerimine, paljundamine, jaotamine, väljastamine, vormistamine, väljasaatmine);
  • telefonikõnedele vastamine ja suunamine;
  • koosolekute tehniline teenindamine ja protokollimine;
  • külastajate vastuvõtt;
  • EKA meili-listide haldamine;
  • asutusesisese ja -välise infovahetuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus sekretärina
  • vähemalt keskeri haridus
  • põhjalikud teadmised dokumendihaldusest
  • masinkirjaoskus kesktasemel
  • väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
  • hea inglise kõne- ja kirjakeele oskus, vene keele oskus suhtlemistasandil
  • kontoritarkvara kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
  • väga hea suhtlemisoskus, täpsus, korrektsus, kohuse- ja vastutustundlikkus

Vaheldusrikast tööd huvitavas ja kaasaegses keskkonnas, sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb dokumendihaldusprogrammi Amphora tundmine.

Tööpakkumise number
#52991
Üldsekretär