Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69280

Üldosakonna vanemspetsialisti (dokumeniregistri pidaja) asendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ameti dokumendiregistri pidamine (sissetulevate ja väljaminevate kirjade registreerimine);
  • osakonna aruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui ka kirjas;
  • inglise ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • kohusetunne, vastutustunne ja võime töötada pingelises olukorras;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus, sh oskus koostööks avalike huvide elluviimisel;
  • vanus vähemalt 21 eluaastat.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust enesearendamiseks.

Lisainfo

Kandidaadile tuleb kasuks täiendavalt mõne võõrkeele oskus ja asjaajamise või dokumendihalduse alane eriharidus.

Tööpakkumise number
#69280