Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293206

Üldosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldosakonna juhataja põhiülesanneteks on Viru Vangla üldosakonna töö juhtimine, vangla personalitöö ja asjaajamise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

- rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus (soovitavalt haldus-, personali- või õigusalane);
- teenistus vanemametnike põhigruppi kuuluval või valitaval ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või organis vähemalt 2 aasta või muul kõrgharidust nõudval tööl asutuse või ametikoha töövaldkonnas vähemalt 2 aastat;
- erialane töökogemus vähemalt 2 aastat;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele (s.h vene keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- juhtimiskogemus vähemalt 1 aasta;
- head õigusalased ning asjaajamise-, arhiivinduse- ja personalitöö alased teadmised;
- avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine, samuti riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste, sealhulgas valdkonnaüleste arengukavade ja strateegiate hea tundmine, kasuks tuleb vangistust ja vanglateenistust reguleerivate õigusaktide hea tundmine;
- teadmised juhtimisprintsiipidest, oskus planeerida ja korraldada tööprotsesse ja alluvate tööd ning seada prioriteete, hea meeskonnatöö-, motiveerimis- ja eestvedamisoskus;
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus suheldes kaastöötajatega, koostööpartneritega, avalikkusega, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel ning avaliku esinemise oskus;
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist, majanduslikest ja poliitilistest eesmärkidest ning õigussüsteemist;
- algatusvõime, loovus ning suutlikkus analüüsida probleeme ja situatsioone, sealhulgas võime selgitada välja põhjuslikke seoseid ning prognoosida tagajärgi, algatada muudatusi ning kohaneda kiiresti ja paindlikult muudatuste ja ootamatute situatsioonidega;
- otsustus- ja vastutusvõime – suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires ja oskus põhjendada neid, vastutada otsuste tagajärgede eest;
- laitmatu reputatsioon, täpsus, korrektsus, lojaalsus ja riigi huvidest lähtuv orienteeritus, kõrge stressitaluvus;
- teadmised infotehnoloogia rakendamise üldpõhimõtetest ja kasutamisvõimalustest, tabel- ja tekstitöötlusprogrammide käsitlemise oskust

Ettevõte pakub

- töötasu alates 1400 eurost;
- huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- kaasaegset töökeskkonda;
- meeldivat ja sõbralikku kollektiivi;
- arengu- ja koolitusvõimalusi;
- häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#293206

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
29. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem