Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26558

Üldosakonna juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kinnisvara arvestus ja toimikud, remondivajadus ja kalkulatsioonid, kulude jaotamise ettepanekute tegemine;
  • Tehnika (masinad, transpordivahendid, traktorid, kombainid, seadmed katsejaamades ja -keskustes ning osakondades) arvestus ja toimingud (liikluskindlustus, kütus, remont, hooldus, rehvid, akud);
  • Tulekaitsealase töö koordineerimine katsejaamades ja -keskustes
  • Kevadise ja sügisese tehnika ülevaatuse korraldamine;
  • Majanduskaupade ja mööbli ostmine vastavalt vajadusele.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus;
  • Eelnev juhtimiskogemus;
  • Arvutikasutamise oskus;
  • Pingetaluvus.

Ettevõte pakub

  • Enesearendamise võimalusi;
  • Töösuhtekindlust;
  • Tööd huvitavas valdkonnas.

Tööpakkumise number
#26558