Värsked tööpakkumised

Üldkoristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123172

Tööpakkumise number

123172

Töö kirjeldus

Savoy Boutique Hotell on luksuslik ja hubane 5* hotell Tallinna vanalinnas, mille toredasse kollektiivi ootamegi ÜLDKORISTAJAT, kelle põhiülesandeks on hotelli üldruumide korrashoid. Pakume koos pisiasjadeni tähelepanelikku teenindust!

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled sõbralik, töökas ja puhtust armastav inimene, siis ootame Sind Savoy Boutique Hotelli toredasse meeskonda!

Kandidaadil peaks olema:
- puhtusearmastus
- valmisolek meeskonnatööks ja tööks graafiku alusel
- paindlikkus
- pingetaluvus
- sõbralikkus

Ettevõte pakub

Aldera Hotell OÜ pakub omalt poolt:
- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- koolitust
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Aldera Hotell OÜ on Tallinnhotels kaubamärgi all töötav hotellide operaatorfirma, kes tänasel päeval opereerib kolme Tallinnas asuvat hotelli - CITY HOTEL PORTUS, SAVOY BOUTIQUE HOTEL ja HOTEL BERN.
SAVOY BOUTIQUE HOTEL on 2006 aasta juunikuus avatud viie tärni hotell vanalinnas. Oled oodatud just siia kandideerima.
Vaata ka lisaks: www.savoyhotel.ee; www.tallinnhotels.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007