Värsked tööpakkumised

Üldkoristaja-abitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85179

Tööpakkumise number

85179

Töö kirjeldus

Koridori ja 3 kabineti koristamine.
4 rühma toidunõude pesu masinaga 3x päevas.
Toidukastide vedamine 3x päevas köögist teise maja kööki.

Nõudmised kandidaadile

Oled sõbralik, koostööaldis, oskad oma tööd ise planeerida ja lähtuda vajadustest. Oled kohusetundlik ja korrektne. Kui sa tunned, et vastad nendele ootusele, siis oled 100% meie meeskonda oodatud.

Pakume toredat, abivalmis ja heatahtlikku kollektiivi, kes hindab meeskonnatööd ja kes oskab ühiselt vaba aega veeta.
Pakume õppivat ja kiiresti arenevat organistasiooni, kus on võimalik ise areneda ja aidata organisatsioonil areneda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
13. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
13. november 2006
Brutopalk:
Alates 3200 kuni 3500 EEK kuus

Tallinna Mardi Lasteaed on lastevanemate poolt hinnatud, usalduse võitnud lastesõbralik kodusoe lasteaed. Iga-aastased rahulolu küsitlused on näidanud lastevanemate kõrget rahulolu õppe- ja kasvatustegevuse korraldusega.
Lasteaias töötab kvalifitseeritud, stabiilne ja professionaalne personal, kes omab kõrget motivatsiooni.