Värsked tööpakkumised

Üldhalduse osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187068

Tööpakkumise number

187068

Töö kirjeldus

• asutuse kasutuses olevate töö-, lao- ja serveriruumide haldamine ning arendamine (sh vastavad eelarved, lepingud, ehitus, remont, sisustus, puhastus jmt);
• füüsiliste turbemeetmete rakendamise korraldamine;
• asutuse transpordi-, logistika- ning parkimisteenuste korraldamine;
• asutuse kasutuses oleva vara remondi ja hoolduse korraldamine;
• töövahenditega varustamise korraldamine;
• asutuse tuleohutusalase tegevuse korraldamine;
• alluvate töö juhtimine ja koordineerimine ning nende töökohustuste täitmise juhendamine ja suunamine;
• osakonna valdkonna ja põhiülesande terviklik ning süsteemne arendamine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrg- või keskeriharidus;
• töökogemus sarnases valdkonnas ning meeskonna juhtimise kogemus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus vähemalt kesktasemel;
• väga hea arvuti kasutamise oskus;
• väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
• kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
• stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras.

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus avalikus sektoris;
• avaliku sektori toimimist ja majandustegevust reguleerivate õigusaktide tundmine.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2009
Kuulutus sisestati:
13. november 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.