Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636365

Üldehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldehitustööd, betoonitööd, vundamentide ehitus, fälisfassaadid, katused

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikus ja kella tundmise oskus
Täpsus ja korrektsus
Ehitusprojektide lugemis oskus
Oskus meeskonnas töötada
Vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd aastaringselt
Töötasu vastavalt töötaja panusele
Kaasaegseid töötingimusi
Sõbralikku töökeskonda
Rohkem infot vaata www.roohouse.ee

Lisainfo

Sinust saab meie meeskonna osa ja oluline on hea klapp kolleegidega, sest üldjuhul teostatakse ehitustöid paari kaupa. Ettevõte garanteerib transpordi kokkulepitud kohast objektile ja tagasi. Tööaeg on ettevõttes reglementeeritud töösisekorra eeskirjaga.

Tööpakkumise number
#636365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5.5 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Ehitame peatöövõtu korras põhiliselt Lõuna-Eestis - eramutest tööstushooneteni sh põllumajandushoonete ehitus ja renoveerimine. Paigaldame kilpmaju - vundamendist kuni "võtmed kätte".
Ettevõte tagab hea töökeskonna ja motiveeriva töötasu, uued ja kaasaegsed töövahendid ning eeldab töötajalt eelkõige kella tundmise ja efektiivse töötegemise oskust.

Vaata rohkem