https://www.cvkeskus.ee/64065

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64065

Üldehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puussepatööd (uksed, aknad, majakarkassid, kipsplaat, põrandakatted)
  • maalrid
  • plaatijad
  • plekksepad
  • betoneerijad


Ootused kandidaadile

  • üldehituse kogemus vähemalt 5a.
  • omab erialast väljaõpet
  • kirjalik soovitus eelmisest töökohast
  • vanus 18-40a.


Ettevõte pakub

  • pidev tööd
  • sotsiaalsed garantiid
  • eeskujulikule töömehele korralik palk


Tööpakkumise number
#64065
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Üldehitustööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!