Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307466

Üldehitustööline Harjumaal ja Pärnumaal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vundamenditööd
- puitkonstruktsioonidel põhinevate elementmajade elementide ehitus ja montaazh
- sise- ja välistööd ehitusobjektil

Ootused kandidaadile

jooniste lugemise oskus;
töökus ja kohusetundlikkus;
hea pingetaluvus;
täpsus ja põhjalikkus;
meeskonnatöö oskus.

Kasuks tuleb:
- erialane haridus
- vähemalt keskharidus
- eelnev kogemus puitelementmajade ehituses

Ettevõte pakub

- väljakutseid arenevas ettevõttes
- toredat ja asjalikku meeskonda

Lisainfo

Palume lisada CVle ka oma palgasoov - tunnihind EUR/h.

Tööpakkumise number
#307466

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
10. mai 2013

Antemare OÜ näol on tegemist rahvusvahelist kogemust omava majatehasega. Tegutseme aastast 2005, omades seega pikaajalist kogemust puitmajade ehitamisel. Oma tegevuses oleme spetsialiseerunud puitkonstruktsioonil põhinevate element- ja moodulmajade projekteerimisele, tootmisele ning püstitamisele.
Meie tootevalikusse kuuluvad eramud, paarismajad ning rida- ja kortermajad. Majad projekteeritakse ja ehitatakse energiasäästlikkuse põhimõtteid silmas pidades. Toodame maju nii tüüp- kui personaalprojektide alusel. Lõplik majade välisilme ja ruumide paigutus kujuneb alati tellija, projekteerija ja omavalitsuse koostöös. Pakume erinevaid valmidusastmeid „mustast karbist" kuni „võtmed kätte" paketini.

Vaata rohkem