Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42660

ÜLDEHITUSTÖÖDE PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldehitustööde projektijuht vastutab ehitusobjekti plaanipärase ja kvaliteetse valmimise eest: analüüsib projekti ja eelarvet, planeerib varustamise ja jagab töömeestele igapäevased tööülesanded, suhtleb tellijaga.

Ootused kandidaadile

Ehitusalane keskeri- või kõrgem haridus ning ehitusobjektide iseseisev juhtimise kogemus.

Oluline on enesekehtestamisoskus - oskus nõuda töötajatelt korralikku tööd, probleemide ilmnemisel leida võimalikult kiiresti lahendused ning samas säilitada enesekontroll ja tasakaal.

Töö sobib kõrge saavutusvajaduse ning korra- ja kvaliteedipüüdlusega nõudlikule mehele.

Projektijuhile makstakse konkurentsivõimelist töötulemustega seotud palka

Tööpakkumise number
#42660